Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

Αναστέλλεται για δύο εβδομάδες η λειτουργία του Παιδικού Πανεπιστημίου

Περιεχόμενο

Γ. Πατούλης: «Πρώτη και απόλυτη προτεραιότητά μας είναι η προστασία της υγείας μαθητών και εκπαιδευτικών»

Με απόφαση του Περιφερειάρχη Αττικής Γ. Πατούλη αναστέλλεται για δύο εβδομάδες η λειτουργία του Παιδικού Πανεπιστημίου της Περιφέρειας Αττικής, για προληπτικούς λόγους προστασίας της υγείας μαθητών και εκπαιδευτικών, από τον ιό του κορωνοϊού.

Ειδικότερα δεν θα διεξαχθούν μαθήματα στο Παιδικό Πανεπιστήμιο το ερχόμενο Σάββατο 7 Μαρτίου καθώς και το επόμενο Σάββατο 14 Μαρτίου.

Ενημέρωση σχετικά με την επαναλειτουργία του Παιδικού Πανεπιστημίου θα υπάρξει με νεότερη ανακοίνωση της Περιφέρειας Αττικής.

Δείτε το πλήρες Δελτίο Τύπου της Περιφέρειας Αττικής εδώ: